Zwroty i reklamacje

Zwroty

 

Zgodnie z art.27 Ustawy z dnia 30 maja 2014r. o prawach konsumenta (Dz.U.2020.287t.)

Konsument który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art.33, art.34 ust.2 i art.35.

Kupujący w naszym sklepie klient ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyn w okresie 14 dni od odebrania zamówionego towaru.

Szczegółowe zasady, tryb i forma złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy zostały określone w części VII regulaminu sklepu.

Z uwagi na to iż część produktów w naszym sklepie może mieć charakter spersonalizowany, czyli stworzony według instrukcji klienta, w tych wypadkach stosowane są wyjątki od prawa odstąpienia od umowy. Wyjątki te wynikające bezpośrednio z Ustawy zawarte są w części VIII regulaminu sklepu.

 

Reklamacje

Gwarancja obejmuje wady fizyczne stwierdzone przed upływem dwóch lat od wydania produktu. Nie obejmuje natomiast wad mechanicznych powstałych poprzez nieprawidłowe użytkowanie produktu, czy zużycie powstałe wskutek normalnego użytkowania.

Szczegółowe zasady, tryb i forma reklamacji wad naszych produktów zostały zawarte w regulaminie sklepu w punkcie IX.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl